Dexibell Piano Meeting, czyli wielkie testowanie klawiszy w Warszawie!

0

W dniach 28 i 29 marca 2019 r. , Firma SoundTrade, dystrybutor włoskiej marki instrumentów klawiszowych Dexibell oraz sklep muzyczny Pasja w Warszawie zapraszają wszystkich miłośników instrumentów klawiszowych na DEXIBELL PIANO MEETING!

Wydarzenie odbędzie się 28 i 29 marca 2019 r. w sklepie muzycznym Pasja w Warszawie, przy ul. Wiktorskiej 7/11, w godz. 11.00-19.00.

Przez dwa dni będzie można testować wszystkie instrumenty klawiszowe marki Dexibell. Pierwszy raz w Polsce będą zaprezentowane nowe modele stage piano Vivo S7 PRO i Vivo S3 PRO. Do dyspozycji odwiedzających będzie przedstawiciel polskiego dystrybutora marki Dexibell, który będzie udzielał szczegółowych informacji o tych wyjątkowych instrumentach.

Szczególnym punktem programu będzie specjalna prezentacja najnowszych modeli Dexibella, która odbędzie się w piątek (29.03) o godzinie 17.00. Przeprowadzi ją włoski muzyk koncertujący na całym świecie – Mauro Goia. Dla najaktywniejszego uczestnika prezentacji przewidziana jest nagroda!

To na co zwraca uwagę producent w swoich instrumentach to unikalna technologia T2L,  oferująca brzmienia wyjątkowej jakości w przetwarzaniu 24 bit/48 kHz. Dodatkowo użytkownik ma możliwość ustawienia niemalże każdego parametru brzmienia, co pozwala w łatwy sposób dostosować je do własnych preferencji.

Instrumenty marki Dexibell są ręcznie składane we Włoszech z najwyższą dbałością o jakość. Brzmienie, funkcjonalność i jakość wykonania sprawiają, że pianina te szybko zdobyły uznanie profesjonalnych klawiszowców i z powodzeniem konkurują z najbardziej uznanymi markami w segmencie instrumentów klawiszowych na świecie.

Poniżej próbka możliwości VIVO S9:

Link do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/299556387378713

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.dexibell.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here