“Coldest Water” – nowy klip Walking On Cars

0

Grupa Walking On Cars opublikowała w sieci klip do piosenki “Coldest Water”. Utwór zapowiada nowy album irlandzkiego zespołu – “Colours”.

Premierę “Colours” zaplanowano na 12 kwietnia. Kilkanaście dni później w Poznaniu zespół zaprezentuje materiał na żywo w ramach Enea Spring Break Festival.

Coldest Water” opowiada o problemie wokalisty, Patricka Sheehy’ego, z alkoholem. Muzyk wcześniej nie wypowiadał się o tej sprawie, gdyż chciał, by to muzyka mówiła za siebie. Jak wyjaśnia artysta, “Coldest Water” prezentuje rozterkę jego umysłu: walkę o to, by zostać trzeźwym, a z drugiej strony skłonność do sabotowania wszystkiego.

– Nigdy nie potrafiłem wyjść na jednego drinka na miasto. Musiałem albo zostać w domu albo obudzić się gdzieś w krzakach – tłumaczy Sheehy, który od pięciu lat żyje w trzeźwości i może spojrzeć na wszystko z odpowiednim dystansem, a wręcz uśmiechem.

“Colours” to drugi album w dorobku Walking On Cars. Nagrania odbyły się m.in. w legendarnym studiu RAK w Londynie oraz w Angelic Studios, gdzie The 1975 nagrywali swój ostatni krążek.

Więcej o zespole na www.facebook.com/WalkingOnCars.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here