Cyfrowy fortepian Roland GP609, waszym systemem Hi-Fi !

0

Dylemat wielu pianistów i melomanów w jednej osobie… Porządny instrument czy porządny system audio? Czy można połączyć te dwa światy? Okazuje się, że tak! Poznajcie cyfrowy fortepian Roland GP609 z systemem głośników 6.1!

Nowy fortepian cyfrowy Roland GP609 to potężny instrument, o którym pisaliśmy w artykule: Wszystko co wiemy o fortepianie Roland GP609. Dziś jednak spróbujemy Wam przybliżyć jego zalety w zadaniu nieco innym, w którym jednak radzi sobie równie doskonale – domowy system HI-FI!

Czasami chcesz tworzyć/grać muzykę. Czasami po prostu chcesz usiąść i cieszyć się nią. Tak czy inaczej, wysokiej jakości system głośnikowy Roland GP609 wypełni twoją przestrzeń brzmieniem na bardzo wysokim poziomie. Kiedy grasz na pianinie, uzyskujesz pełny, regulowany głośnością dźwięk przez 6.1 wielokanałowe głośniki. Kiedy zabawiasz przyjaciół, funkcja audio Bluetooth pozwala fortepianowi zastąpić system audio, bezprzewodowo łącząc się z tabletem lub smartfonem i odtwarzając twoje ulubione utwory i listy odtwarzania za pośrednictwem głośników. Oczywiście możemy także podłączyć źródło dźwięku bardziej klasycznie za pomocą kabla 🙂

Specjalnie zaprojektowana wielokanałowa technologia audio zapewnia potężne i przestrzenne ale jednocześnie czyste i klarowne brzmienie. Instrument wyposażono w system 7 głośników, które rozłożone są w całym instrumencie aby zapewnić jak najwierniejsze odtworzenie brzmienia fortepianu akustycznego. Co ważne, 3 z nich są dodatkowo umieszczone w specjalnej obudowie tak jak typowa kolumna, co ma zapewnić jeszcze lepszą reprodukcję dźwięku.

Jak się okazało system ten świetnie reaguje na muzykę, którą przesyłamy do instrumentu za pomocą sygnału Bluetooth. Producent zapewnia o maksymalnym natężeniu 113dB co gwarantuje naprawdę potężny sound.

Za instrument musimy zapłacić ok. 40.000 zł

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.roland.com/pl/products/gp609

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj