Zestawy perkusyjne Pearl Roadshow Series na dobry początek!

0

Zestaw od marki Pearl za niecałe 2000 PLN? Niemożliwe? A jednak! W ofercie tego znakomitego amerykańskiego producenta zestawów perkusyjnych znajdziemy podstawową serię Roadshow, która może być idealna dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją perkusyjną przygodę.

Z jednej strony nie chcą wydawać na swój pierwszy instrument kroci, a z drugiej mieć gwarancję jakości zarówno brzmienia jak i wykonania samych zestawów. I tutaj naprzeciw tym wszystkim potencjalnym użytkownikom firma Pearl Drums oferuje zestawy serii Roadshow. Co mają do zaoferowania?

Poza wspomnianą wcześniej niską ceną otrzymacie wszystko aby zacząć grać! Nie zależnie od konfiguracji jaką wybierzecie, w zestawie poza samymi bębnami otrzymacie cały osprzęt w postaci statywów, tom-holderów, stopy, talerzy, stołka (siedziska), a także pałek wraz z dedykowanym futerałem!

Zestawy są dostępne w Polsce już od prawie 4 lat, jednak producent z racji rozpoczętego roku szkolnego, a także zbliżających się Świąt… 😉 przypomina o rozwiązaniu, które cieszy się dużą popularnością i nie wymaga wiedzy i żmudnej konfiguracji, która na wyższym etapie zaawansowania wymaga już pewnej wiedzy i doświadczenia grającego.

W przypadku zestawów Pearl Roadshow Series, do dyspozycji mamy trzy opcje konfiguracji oraz pięć kolorów wykończenia. Wszystkie korpusy wykonane są z dziewięciu warstw topoli. Drewno to pod względem akustycznym charakteryzuje się wyraźnym atakiem i dość mocnym brzmieniem.

Jak wspominaliśmy, zestawy te znajdziecie w wielu polskich sklepach muzycznych, a ich cena z pełnym osprzętem gotowym do gry nie przekroczy 2000 PLN!

Warto przy tej okazji wspomnieć o zestawach dla najmłodszych i najmniejszych pociech. Pearl Roadshow Junior, o których pisaliśmy w artykułach: https://uptone.pl/tag/pearl-roadshow-junior. Niestety na ten moment nie są one jeszcze u nas dostępne, ale mamy nadzieję, że to kwestia czasu.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearl-roadshow.com
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here