Zestawy Pearl Drums w nowych wykończeniach na Europę!

0

Pearl Drums w 2020 roku szykuje niespodziankę na rynek europejski w postaci dwunastu nowych wykończeń w siedmiu seriach bębnów od Export zaczynając, a na Reference kończąc. Ta ostatnia otrzymała niesamowite wykończenie Turquoise Pearl widoczne na topowym zdjęciu.

Idąc zatem od najwyższych modeli, wspomniana wyżej seria Reference otrzymała obłędnie wyglądającą “Turkusową Perłę”, która jak dodaj sam producent, jest zupełnie nową wersją kolorystyczną w historii marki ever! 🙂

Idąc dalej… Seria Reference Pure dostała wykończenie Satin Rose Gold,

a także Osiria Rose Stripe.

W legendarnej serii Masters Maple Reserve znajdziemy teraz dwa nowe wykończenia: Red Burst Triband i Light Amber.

Do serii Masters Maple Complete trafią aż trzy nowe wykończenia – elegancki Almond Red StripeSatin Sakura Coral, a także Chrome Contrail.

Skojarzeń każdy może mieć z nimi sporo, ale jak dodaje producent, np ostatnie wykończenie zrodziło się z pozostawionych dwóch smug w kształcie linii tworzonych prze silnik samolotu odrzutowego. Ciekawe… 🙂

Najlepiej sprzedające się zestawy perkusyjne wszechczasów, czyli Pearl Export otrzymają nową ale jednocześnie bardzo klasyczną opcję koloru Matte White.

Natomiast Black Mirror Chrome, dostępny wcześniej tylko w USA, teraz trafi również do Europu w serii Session Studio Select.

Bardzo interesująco zapowiada się także seria Decade Maple w niezwykłym kolorze Satin Gold Meringue oraz Deep Forest Burst.

Wszystkie już niebawem trafią na rynek!

UWAGA! Jednocześnie producent informuje o wykończeniach, które nie będą już kontynuowane, więc jeśli ktoś z Was pragnie mieć któreś z nich to czas zajrzeć do skarbonki i uderzać do sklepów 🙂

A są to: Bombay Gold Sparkle  w seriiMasters Maple Reserve, Satin Natural Burst i Bright Champagne Sparkle w Masters Maple Complete, White Satin Pearl i Solid Yellow w Decade Maple oraz Arctic Sparkle w serii Export.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here