Matrang na czterech koncertach w Polsce

0

Jeden z najciekawszych reprezentantów młodej sceny w Rosji, Matrang, czyli Alan Hadzaragov przyjedzie do Polski. Artysta zaplanował koncerty w 4 miastach – Krakowie, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku.

Jego świeże produkcje podbijają listy przebojów, klipy zbierają miliony wyświetleń, a koncerty szybko się wyprzedają. Autor świetnie przyjętego albumu “Meduza” przyjedzie do Polski po raz pierwszy i odwiedzi aż 4 miasta – Kraków, Wrocław, Warszawę oraz Gdańsk.

Harmonogram trasy:
13.05.2020 – Kraków, Klub Studio
14.05.2020 – Wrocław, A2 – Centrum Koncertowe
15.05.2020 – Warszawa, Progresja
16.05.2020 – Gdańsk, B90

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w serwisach www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl i www.goingapp.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Alan urodził się i wychował we Władykaukazie. Oprócz nauki w szkole był solistą chóru republikańskiego, z którym stale koncertował i wygrywał nagrody. Na pierwszym roku studiów zaczął tworzyć muzykę w swoim domowym studiu, gdy jego ojciec zaprezentował mu swój sprzęt do nagrywania. Pierwsze utwory – “Для меня ты” i “от Луны до Марса” zostały nagrane właśnie w domu.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/Matrangmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj