SONOR: Skonfiguruj własny zestaw perkusyjny z domu

0

Drodzy perkusiści, tym razem coś dla Was. W myśl idei #zostańwdomu dziś przypominamy, że nie musicie ruszać do sklepu, by znaleźć pasującą do Waszych gustów perkusję. Wystarczy, że odpalicie darmowy konfigurator Sonor z serii SQ²!

Rozwiewając wątpliwości, jak najbardziej, mamy świadomość, że program konfigurujący jest dostępny na rynku od 2017 roku;) Wiemy też jednak, że w czasach, kiedy spotkania i konfigurowanie sprzętu w sklepach jest raczej niemożliwe, dobrze jest przypomnieć sobie o jego istnieniu, nieprawdaż? 

Dziś przez swoją konfigurację przeprowadzi Was brytyjski perkusista i edukator, endorser marek Sonor oraz Zildjian, Gavin Harrison. 
Muzyk karierę rozpoczął w latach 80 koncertując m.in. z Renaissance oraz Iggym Popem, jest też członkiem zespołu Porcupine Tree i drugim perkusistą grupy King Crimson.

Program znajdziecie pod adresem https://sq2-drumsystem.com/. Oferuje on możliwość wyboru spośród czterech pre-konfigurowanych zestawów, wyszukiwania po numerze seryjnym lub rozpoczęcia konfiguracji na czysto.
W skład programu SQ² Pre-configured weszło sześć zestawów: trzy Studio ST20 i trzy Stage ST22 o klonowych korpusach i chromowanym hardware w trzech typach wykończeń – American Walnut semi gloss (AM), Dark Satin semi gloss (DS) i White Marine Pearl wrap (MP)

“W ostatnich latach zaobserwowaliśmy wzrastającą ilość zapytań o gotowe, skonfigurowane wcześniej zestawy SQ². W rzeczywistości duża liczba naszych dystrybutorów i sklepów zaczęła sama konfigurować zestawy i sprzedawać je właśnie w takiej formie. Dlatego opierając się na statystykach sprzedaży bębnów SQ² zdecydowaliśmy się zaoferować najbardziej popularne wykończenia i konfiguracje w naszym programie Pre-configured. Produkcja poszczególnych partii bębnów będzie nieco większa, dlatego będziemy mogli zaoferować zestawy w bardziej atrakcyjnych cenach niż w przypadku całkowicie customowych konfiguracji.”
wyjaśnia Dyrektor zarządzający Sonora, Karl H. Menzel 

Więcej szczegółów
Producent: https://www.sonor.com/
Dystrybutorhttps://www.musik-meyer-ce.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here