Kilka nowości od Denon

0

Przełom roku 2019 i 2020 dla firmy Denon okazał się być okresem intensywnej pracy. Producent przedstawił światu wiele ciekawych urządzeń, a wśród nich te, które chcemy Wam dziś zaprezentować.

Choć o części z prezentowanych w tym tekście sprzętów mieliśmy już okazję pisać, nie sposób nie wspomnieć o nich w tym zestawieniu.
Znajdziecie tu bowiem łatwy w obsłudze odtwarzacz CD dla laika, serię bezprzewodowych głośników, dwa amplitunery, wzmacniacz stereofoniczny i soundbar – zapowiada się ciekawie, prawda?  Do dzieła zatem!

Soundbar Denon DHT-S216

DHT-S216 wyposażono w dwa wbudowane subwoofery, dekodowanie Dolby Digital i technologię dźwięku 3D DTS Virtual:X. Jest kompatybilny z telewizorami HD i 4K oraz obsługuje 4K UHD HDMI (1 wejście / 1 wyjście z ARC), posiada także wejścia optyczne, AUX oraz złącze Bluetooth. Subwoofer może być montowany na ścianie, jednak jego niski profil sprawia, że mieści się także pod telewizorem.

Wzmacniacz zintegrowany Denon PMA-150H

Wzmacniacz PMA-150H zaprojektowano z myślą o wymagających użytkownikach. Bogate wnętrze obudowano w grube na 5mm aluminiowe panele minimalizujące wibracje i wspierające odprowadzanie ciepła. Ponadto znajdziecie tu oczywiście ekran OLED, wycinane diamentem pokrętło głośności, solidną moc wyjściową, dedykowany obwód wzmacniacza słuchawkowego z szerokopasmowym przetwarzaniem oraz możliwość regulacji impedancji słuchawek.

Amplituner sieciowy Denon AVR-X3600H

To nowy wymiar domowego centrum rozrywki. Amplituner 9.2 o wysokiej mocy 180W na kanał z możliwością podpięcia niemal dowolnych źródeł audio/video, podpięcia głośników bezprzewodowych, obsługi wszystkich standardów audio/video czy sterowania głosem.

Amplituner sieciowy Denon AVR-S950H

Denon AVR-S950H zapewnia moc 145 W na kanał. Dostrojony pod kątem wydajności Denon obsługuje Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS: X oraz DTS Virtual: X. Ponadto, jest kompatybilny z najnowszymi technologiami wideo 4K, w tym Dolby Vision™, HDR10 i HLG, przez co zapewnia telewizorowi lub projektorowi najlepszy możliwy obraz.

Odtwarzacz CD Denon DCD-600NE

Odtwarzacz skierowany do początkujących entuzjastów muzyki. Znajdziecie tu technologię przetwarzania AL32, innowacyjną strukturę obwodów, odporną na wibracje konstrukcję, precyzyjny przetwornik cyfrowo analogowy 192 kHz / 32 bit i wiele innych.

Głośniki bezprzewodowe Denon Home 150 i Denon Home 350

Seria docelowo składa się z trzech modeli głośników bezprzewodowych. Każdy wyposażono we wzmacniacze klasy D, różnią się jednak, jak można się domyślić wielkością i ilością przetworników. Dość szczegółowo opisaliśmy je w tekście Nowa seria głośników bezprzewodowych Denon Home.

Więcej szczegółów
Producent: https://usa.denon.com/us
Dystrybutor: https://www.denon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj