Sonor prezentuje nową sygnaturę werbla – Jost Nickel Signature

127

Jost Nickel to jedna z najbardziej znanych twarzy niemieckiego świata perkusyjnego. Muzyk sesyjny, wykładowca i autor książki Snare Book, doczekał się właśnie swojej sygnatury werbla Sonor o nazwie Jost Nickel Signature.

Jost Nickel w Niemczech najbardziej znany jest ze swojej kariery w zespole Jan Delay & Disko No.1. Na arenie międzynarodowej zdobył swoją reputację poprzez aktywne propagowanie gry na perkusji, prelekcje i wykłady na temat gry na tym instrumencie. Niemalże od początku swojej muzycznej kariery Jost wybierał werble Sonor, dlatego właśnie producent docenił to tworząc specjalnie sygnowany nazwiskiem Jost Nickel werbel. Dzięki niezwykłemu wykończeniu i wyjątkowej plakietce werbel jest tak samo wyjątkowy, jak indywidualne brzmienie Josta Nickela.

Werbel Sonor Jost Nickel Signature, to korpus o wymiarach 14″ x 6,25″ i grubości 9 mm. Korpus werbla zbudowano aż z 14 warstw najwyższej jakości niemieckiego drewna bukowego, a jego krawędzie ścięto pod kątem 45 stopni.

Na szczególną uwagę zasługuje również wykończenie werbla na wysoki połysk w kolorze nazwanym przez producenta Piano Black. Na werblu znajdziemy również srebrny pasek w wersji Sparkle świetnie pasujący do chromowanego hardwareu. Jeśli chodzi zaś o osprzęt, to producent zastosował tutaj obręcze Power Hoop 2,3 mm, maszynkę z systemem Dual Glide oraz 24 strunową sprężynę. Kwintesencji sygnowanego instrumentu dodaje tabliczka, na której znajduje się logo producenta oraz autograf artysty.

Specyfikacja techniczna

  • Rozmiar korpusu: 14 “x 6,25”
  • Materiał korpusu: buk – 14 warstw
  • Wykończenie: Piano Black na wysoki połysk
  • Grubość korpusu: 9 mm
  • Sprężyny: 24-żyłowe stalowe sprężyny werblowe
  • Krawędzie ścięte na 45 stopni
  • Obręcze: 2,3 mm Power Hoops

Więcej szczegółów
Producent: https://www.sonor.com
Dystrybutor: https://www.musik-meyer-ce.com