Próbka możliwości brzmieniowych Joyo R02 Taichi

0

Kilka dni temu na kanale Muzyczny.pl pojawiła się ciekawa paczka próbek brzmieniowych efektu Joyo R02 Taichi. Jak piszą autorzy, efekt wyróżnia się swoją uniwersalnością i ciekawymi możliwościami kreowania brzmienia.

Joyo R02 Taichi to przedstawiciel bardzo docenionej serii efektów gitarowych Joyo z serii R. Pisaliśmy o nim i jego pierwszej prezentacji w krótkim newsie Joyo R-02 “TaiChi” Overdrive, kolejny efekt z oficjalną prezentacją!
Za to dziś mamy dla Was film, na którym uwieczniono możliwości tego “małego wariata” przygotowany przez sklep Muzyczny.pl

Cytując sklep: Joyo Taichi to efekt wyróżniający się swoją uniwersalnością. A to wszystko ze względu na pokrętło “Voice”, które umożliwia kompletną zmianę charakterystyki – od delikatnych i wrażliwych na artykulację “lampowych” brzmień, po agresywne, hard rockowe zagrywki.

Oprócz tego efekt posiada trzy, standardowe pokrętła Volume, Gain i Tone. Taichi z pewnością znajdzie swoje miejsce u miłośników tradycyjnych kostek gitarowych, którzy lubują się w szerokim spektrum gatunków muzycznych. Całość spakowana została w wytrzymałej, metalowej obudowie z przełącznikiem true bypass.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here