Pearl PROJECT 108: Wciąż możesz pokazać na co cię stać!

174
Pearl-PROJECT-108

Chciałbyś stać się częścią czegoś wielkiego w świecie perkusji? Oto szansa, aby być zauważonym i usłyszanym! Minęło już 10 lat od startu akcji Pearl PROJECT 108 i wygląda na to, że amerykański gigant sprzętu perkusyjnego nie zamierza z nim kończyć!

Pearl Drums to jeden z największych na świecie producent zestawów perkusji, który w 2012 roku zainaugurował PROJECT 108, w którym poprosił perkusistów na całym świecie, aby wysyłali filmy przedstawiające ich grę w tempie 108 uderzeń na minutę. Wszystko co trzeba zrobić to wrzucić filmik na Youtube i przesłać link do Pearla. Zwycięzca pojawi się obok takich artystów jak Todd Sucherman, Nate Morton czy Jason Hartless.

Producent właśnie przypomniał nam pierwszą odsłonę PROJECT 108, w której obok gwiazd spod znaku Pearl Drums, występują perkusiści z całego świata.

Konkurs skierowany jest do wszystkich perkusistów grających na sprzęcie Pearla. Nieważne czy to pełny zestaw perkusyjny, werble czy inne bębny – każdy instrument jest dobry. Zaskocz organizatorów swoimi umiejętnościami lub pokaż im swoją kreatywność grając coś, czego jeszcze nie widzieli! Wciąż jest czas na zgłoszenie się do kolejnego filmu, a wszystkie szczegóły dostępne są na stronie projektu https://pearlproject108.com oraz na stronie producent: https://pearldrum.com/eu

Dystrybucja Pearl Drums w Polsce: https://www.silesiamusiccenter.pl