Pearl Drums: Jaki statyw do werbla? Cz.I

0

Pearl Drums to nie tylko świetne zestawy perkusyjne ale także hardware, który pozwala utrzymać Wasz zestaw na właściwym miejscu. Dziś przyjrzymy się ofercie statywów werblowych.

Oferta osprzętu perkusyjnego marki Pearl Drums w postaci statywów jest równie szeroka co samych zestawów perkusyjnych. Zaczynając od hardware podstawowego dla początkujących i mniej wymagających bębniarzy na rozwiązaniach zawodowych i profesjonalnych kończąc. Jednak jak na markę przystało, bez względu na Wasz wybór, który będzie podyktowany potrzebami i budżetem rzecz jasna, możecie liczyć na wysoką jakość wykonania i funkcjonalne rozwiązania.

Aktualnie w ofercie marki Pearl Drums znajdziemy 8 statywów pod werbel z czego dwa oferowane są perkusistom leworęcznym. Zaczynając od najwyższego modelu, są to: S-1030, S-930, S-930S, S-930D, S-830 i S-150S. Dla leworęcznych bębniarzy dostępny jest model najwyższy w wersji S-1030L i S-1030LS. Szczegóły na ich temat znajdziecie na stronie producenta: https://www.pearleurope.com/product/snare-stands.

Aby bardziej zobrazować poszczególne możliwości modeli, producent przygotował krótkie prezentacje video, do których was zapraszamy poniżej.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here