Pearl Demon XR 3500 Series – unowocześniony Demon!

188

Do gorących nowości Pearl Drums na rok 2023 zalicza się mechanizm stopy Demon XR 3500 – stworzony we współpracy z Georgem Kolliasem jako unowocześniona wersja dotychczasowych Demonów.

Pearl Demon XR 3500 Series zapewniają nieprawdopodobną moc, błyskawiczną prędkość ataku i odbicia o niezrównanej reaktywności, po raz kolejny przesuwając granicę tego, co można zagrać na żywo i w studiu pod względem szybkości i precyzji wymaganej w ekstremalnych gatunkach muzycznych.

Do innowacyjnych elementów budowy należy zaliczyć lekką i wytrzymałą konstrukcję z aluminium klasy lotniczej, łożyska NiNja zapewniające minimalne tarcie i wysoką trwałość, platformę pedału Duo-Deck Longboard, bijaki X-Treme Impact Beater, a także łączniki podwójnego mechanizmu Z-Link, znane z wcześniejszych modeli Demon.

Pearl Demon XR 3500 Series

Mechanizmy Demon XR 3500 Series dostępne są w wersji pojedynczej (P-3500D), jak i podwójnej (P-3502D) i objęte dożywotnią gwarancją firmy Pearl – oto najlepszy dowód zaufania, jakim producent darzy swoje wyroby i jakiego oczekują perkusiści.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl