Interfejs audio RME Fireface 802 FS już dostępny!

0
RME-Fireface-802-FS_uptone

RME Fireface 802 FS to wysoce zintegrowany i profesjonalny interfejs audio w 19-calowej obudowie dla wymagających środowisk koncertowych i studyjnych. Nowo opracowana karta analogowa i cyfrowa, łączy doskonałą konstrukcję obwodów analogowych z najnowszą technologią konwersji cyfrowej.

Interfejs Fireface 802 FS został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy nie chcą iść na kompromisy w zakresie dźwięku, stabilności i bardzo niskich opóźnień, a także oczekują bezkonkurencyjnego, profesjonalnego zestawu funkcji. RME bez wątpienia wszystko to zapewnia w swoich urządzeniach, a doskonale znany i teraz zaktualizowany RME Fireface 802 FS jest tego kolejnym przykładem.

RME-Fireface-802-FS

Panel przedni urządzenia wyposażony jest w cztery wysokiej jakości wejścia combo XLR/TRS dla sygnałów mikrofonowych, instrumentalnych i liniowych oraz dwa stereofoniczne gniazda słuchawkowe o poziomie wyjściowym +17 dBu, zapewniające wysoki poziom głośności nawet w przypadku słuchawek o wysokiej impedancji.

Tylny panel ujawnia pełną łączność Fireface 802 FS. Oprócz wejść/wyjść MIDI i Word Clock, dostępne są dwa optyczne wejścia/wyjścia ADAT, wejście/wyjście AES/EBU oraz osiem zbalansowanych wejść i wyjść analogowych o poziomie liniowym. Dzięki nowemu trybowi Multi-Mode, dwa wejścia/wyjścia ADAT mogą być używane jako oddzielne optyczne wejścia i wyjścia SPDIF oprócz wejść/wyjść AES. Użytkownicy znajdą również port USB A do bezpośredniego podłączenia opcjonalnego ARC USB.

Fireface-802-FS

Wszystkie zbalansowane wejścia/wyjścia TRS i XLR, a także dwa wyjścia słuchawkowe oferują wyjątkowo niskie wartości szumów i zniekształceń. Zgodnie z najlepszą tradycją RME i filozofią produktu, konwertery i przedwzmacniacze nie wytwarzają “dźwięku”, nie dodają ani nie usuwają niczego z sygnału źródłowego, po prostu przechwytują go takim, jakim jest.

Wyposażone w najnowsze układy przetworników A/D i D/A o niskiej latencji, wszystkie wejścia/wyjścia działają z częstotliwością do 192 kHz i osiągają wysoki zakres dynamiki podczas odtwarzania – nawet oba wyjścia słuchawkowe. Technologia wysokiej mocy zapewnia wysoki poziom głośności bez względu na to, czy używane są słuchawki o wysokiej czy niskiej impedancji.

Dzięki skutecznej redukcji jittera, doskonały SteadyClock FS firmy RME gwarantuje najnowocześniejszą konwersję AD/DA, nawet podczas taktowania do zewnętrznego źródła zegara.

Główne cechy Fireface 802 FS:

  • Ultraniskie opóźnienia dzięki technologii RME USB 2 w połączeniu z legendarną stabilnością i obsługą sterowników RME.
  • Obsługa TotalMix FX dla iPad’a, czyli aplikacji RME, która pozwala w całości sterować 802 FS z poziomu iPada.
  • Indywidualnie przełączane poziomy odniesienia dla wszystkich wejść i wyjść.
  • W pełni autonomiczna funkcjonalność i identyczne działanie w systemach Windows PC i Mac Jak wspomnieliśmy, najnowszy RME Fireface 802 FS jest już dostępny w sklepach muzycznych a jego sugerowana cena to 8999 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rme-audio.de
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj