M-Tron Pro IV – kolejny Mellotron od GForce

0
GForce-M-TRON-PRO-IV

Firma GForce przedstawiła M-Tron Pro IV, czyli czwartą edycję swojej wtyczkowej emulacji instrumentu Mellotron z nowym panelem sterowania, łatwą obsługą i obszerną biblioteką brzmień.

Nowa wersja GForce M-Tron Pro IV wprowadza wiele funkcji, poprawiających komfort użytkowania, m.in. specjalne przeglądarki presetów oraz taśm z brzmieniami instrumentów – których w tej edycji pluginu otrzymamy aż 3,5 GB (w tym ponad 200 taśm i 800 presetów).

Do nowych elementów zaliczyć można także opcje Undo (cofnij), Redo (ponów), Copy (skopiuj) oraz Paste (wklej) ułatwiające modyfikację, porównywanie i wybór ustawień. Ponadto funkcje Tape Wow i Flutter, wbudowana symulacja wzmacniacza oraz zmienny filtr i efekt ensemble, dodają brzmieniu ciepła, charakteru i głębi, wraz z nowymi możliwościami kształtowania LFO oraz pogłosu. Czwarta wersja M-Tron Pro została także wzbogacona o większą kontrolę polifonicznego aftertouchu i czułości na atak, a zakres klawiatury rozszerzono o siedem półtonów w dół.

M-Tron-Pro-IV

Plugin GForce M-Tron Pro IV  jest obsługiwany zarówno na systemach macOS, jak i Windows, i jest dostępny w formatach VST, VST3, AU i AAX. Jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie 74,99 funtów (obniżonej z 149,99 funtów), a aktualizacja z poprzedniej wersji instrumentu kosztuje 29,99 GBP.

GForce oferuje również zestaw M-Tron Pro IV Complete, który oprócz samego instrumentu zawiera wszystkie pakiety rozszerzeń: łącznie 11,3 GB zawartości, w tym ponad 500 taśm i ogromną kolekcję ponad 3500 predefiniowanych ustawień. Aktualna, promocyjna cena pakietu M-Tron Pro IV Complete to 199,99 funtów (obniżona z 333 funtów).

Więcej szczegółów: https://www.gforcesoftware.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj