Nowy sygnowany werbel TAMA JR1455 – Lil’ John Roberts Limited Edition

0
TAMA-JR1455-Lil-John-Roberts-Signature-Snare-Drum

Lil’ John Roberts to jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych perkusistów jazzowych, R&B i popowych swojej generacji. Jego wkład w muzykę doceniła firma TAMA Drums prezentując nowy sygnowany werbel JR1455 – Lil’ John Roberts Limited Edition.

W ciągu swojej 30-letniej kariery Lil’ John Roberts grał z niezliczonymi artystami, stając się najbardziej pożądanym perkusistą jazzowym, R&B i popowym swojego pokolenia. Jego długa lista osiągnięć obejmuje szeroki zakres gatunków, grał i koncertował z Janet Jackson, Stevie Wonder, Herbie Hancock, George Duke, Quincy Jones, DJ Jazzy Jeff i The Fresh Prince (Will Smith), Queen Latifah, Michaelem Jacksonem i wieloma innymi.

Z tak różnorodnym życiorysem, kiedy przyszedł czas na zaprojektowanie charakterystycznego werbla Johna, wiedział, że musi on być niezwykle wszechstronny, z prostymi, ale unikalnymi cechami.

Werbel TAMA JR1455 Lil’ John Roberts Signature to klasyczna (14″x5″), 8-lugowa stalowa skorupa o grubości 1 mm z profesjonalnymi funkcjami, takimi jak odlewane obręcze zapewniające ostry atak. Do tego Linear-Drive Strainer (płynna regulacja napędu) czyli specjalny system, który umożliwia muzykom precyzyjne i płynne dostosowywanie napięcia w strunach werbla.

TAMA-JR1455-Lil-John-Roberts-Signature-Snare-Drum

Jednak jego najbardziej unikalną cechą są wypełnione silikonem górne i dolne krawędzie nośne, które nadają bębnowi wyraźny dźwięk i czucie. Zwiększając wytrzymałość skorupy i kontrolując dźwięki w wyższych częstotliwościach, silikon pięknie łagodzi naturalnie jasny ton stalowej skorupy, zapewniając jednocześnie niezwykle szeroki zakres strojenia. Wszystkie te cechy łączą się, aby doskonale oddać czysty dźwięk i styl Johna.

Jeśli chcecie zostać właścicielami tego prawdziwego unikatu to musicie się spieszyć. Producent przewidział jedynie 150 sztuk na cały świat!

TAMA-JR1455-Lil-John-Roberts-Signature-Snare-Drum

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj