Boya BY-DM500, czyli jak nagrywać podcasty bez wydawania fortuny.

168
Boya BY-DM500

Jak nagrywać podcasty bez wydawania fortuny? Z pomocą może przyjść dynamiczny mikrofon Boya BY-DM500 dedykowany do podcastów, wywiadów, vlogów oraz wszelkich zastosowań podczas nagrywania mowy.

Wybór odpowiedniego mikrofonu to jedna z najistotniejszych kwestii zaraz po wyborze programu do nagrywania i edycji. Dzielimy je na dwie grupy: USB oraz XLR. Przykładem uniwersalnego i niedrogiego mikrofonu USB może być testowany przez nas model CKMOVA SUM3 [CZYTAJ TEST TUTAJ]. Natomiast niedrogą alternatywą mikrofonu XLR, która sprawdzi się w różnych sytuacjach nagrywania głosu jest prezentowany dziś przez nas model Boya BY-DM500 [KUP TUTAJ].

Boya BY-DM500

BOYA BY-DM500 to dynamiczny mikrofon, który zapewnić ma wysoką jakość dźwięku podczas nagrywania podcastów, dubbingu, vlogów, a nawet instrumentów. Konstrukcja o charakterystyce kardioidalnej zapewnić ma ciepły i zdecydowany dźwięk jednocześnie odrzucając niepożądane szumy tła. Dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia (20-20 000 Hz) BY-DM500 wychwytuje więcej szczegółów brzmienia wokalu i instrumentów, zapewniając użytkownikom bogaty, zrównoważony dźwięk.

Ulepszona i zdejmowana piankowa osłona przeciwwietrzna oraz wewnętrzny pop-filtr pomogą zminimalizować szumy, a metalowy korpus gwarantuje solidną konstrukcję.

Boya BY-DM500BY-DM500 jest także łatwy w użyciu. Posiada regulowany uchwyt montażowy, wystarczy przymocować mikrofon do statywu mikrofonowego lub wysięgnika (który musimy nabyć osobno) przez gwintowany otwór na dole, podłączyć mikrofon do urządzenia zewnętrznego za pomocą kabla XLR (który także musimy kupić oddzielnie), a następnie wszystko jest gotowe do rozpoczęcia pracy. Ponieważ jest to mikrofon dynamiczny, do jego obsługi nie są potrzebne baterie ani zasilanie phantom 48V.

Sugerowana cena mikrofonu to 499 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://www.boya-mic.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl