Nowe werble DW Space Carbon z linii Collector’s

0

Firma Drum Workshop Inc. (DW) wprowadziła do sprzedaży całkowicie nowe werble z serii Collector’s. Wykończenie Space Carbon to nieziemska dźwiękowa alternatywa dla werbli z korpusami wykonanymi z drewna i metalu!

Dzięki swoim wszechstronnym właściwościom, materiał kompozytowy wykonany z włókna węglowego zyskał legendarną reputację wśród wybitnych perkusistów z różnych gatunków muzycznych. Tworzywo posiada imponujący stosunek wytrzymałości do wagi, co w połączeniu z nieporowatym, podobnym do szkła odbiciem sprawia, że jest to doskonały materiał na werbel, zapewniający jasność, artykulację, głośność, projekcję i zakres dynamiczny.
Producent zapewnia, że unikalne właściwości tonalne włókna węglowego oferują zupełnie inną jakość dźwięku niż bębny metalowe lub drewniane.

„Słyszałem już bębny wykonane z najróżniejszych gatunków drewna, metalu czy nawet betonu. Te werble, to całkowita odmiana! Przez lata było tak wiele różnych materiałów, zarówno organicznych, jak i syntetycznych, ale ten ma swój własny charakter. Wielkie dzięki dla naszego dobrego przyjaciela Jima Keltnera za wysłanie nas w tym kierunku, jest Panem Eksperymentalnym! ”
– mówi  John Good, współzałożyciel firmy i projektant bębnów

Werble swoją nazwę Space Carbon zawdzięczają wykorzystaniu do ich budowy upcyklingowanego, wysokiej jakości włókna węglowego używanego w prywatnym sektorze kosmicznym. Instrumenty budowane są ręcznie w kalifornijskim Custom Shopie w najpopularniejszych rozmiarach (6,5 x 14” i 5,5 x 14”) oraz w nowym werblu Pi (3,14 x 14”). Producent oferuje użytkownikom dowolną wersję hardware – chrom, chrom satynowy, nikiel, czarny nikiel i złoto. Osprzęt z najwyższej półki obejmuje maszynkę MAG lub Mini MAG Throw-Off, system 3P butt plate pozwalający na ustawienie sprężyn w trzech pozycjach do wyboru, system strojenia True-Pitch 50, obręcze True-Hoops, sprężyny True-Tone i naciągi DW by Remo.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.dwdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here