Nowe blachy Paiste Giant Beat, Mellow Ride i Swish Ride

0

Kończący się rok to spora dawka nowych talerzy perkusyjnych od szwajcarskiego producenta Paiste. Wśród wielu nowych pozycji szczególną uwagę zwróciły na siebie 3 tytułowe modele.

W serii Giant Beat pojawił się nowy rozmiar 26″. Ten popularnie nazywany – olbrzym, to typowa rockandrollowa blacha, która oferuje potężny sound. Klasyczny styl i niezastąpione brzmienie sprawia, że blacha ta cieszy się dużym zainteresowaniem.

W serii Masters Mellow Ride pojawił się model w rozmiarze 20″ to instrument sygnowany nazwiskiem wybitnego perkusisty jazzowego Andre “Dede” Ceccarelli. Brzmienie talerza można określić jako ciepłe, miękkie, delikatne i dość jasne. Mellow Ride sprawdzi się doskonale w gatunkach jazzowych itp do tworzenia tła i gęstego grania.

W serii 2002 mamy nowego Swish Ride 24″. Pozycja sygnowana Johna “JR” Robinsona to nietypowy Ride, który zapewnić ma wszechstronność bębniarzom operujących w wielu gatunkach muzycznych. Szeroki zakres dynamiki i precyzyjna kontrola sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Więcej nowości znajdziecie na stronie: www.paiste.com/e/product_news

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj