NAMM 2020: Gretsch GP Bass Drum Rail oraz nowa konstrukcja Gretsch Heritage Build

0

Na najbliższe targi NAMM Show, firma Gretsch Drums szykuje sporo niespodzianek dla bębniarzy. Na początek nowe mocowanie tomów GP Bass Drum Rail oraz nowe rozwiązanie w postaci Heritage Build.

Na bliższe poznanie wszystkich nowości, firma zaprasza oczywiście na stoisko #202AB podczas najbliższych NAMM Show, które rozpoczynają się już 16 stycznia.

Nowo opracowane mocowanie GP Bass Drum Rail Gretsch Drums łączy klasyczny wygląd z nowoczesnymi funkcjami, które wpisują się w estetykę każdego zestawu perkusyjnego w stylu vintage. Tradycyjnie wyglądający uchwyt redukuje potrzebę zasotosowania dodatkowego statywu na tomy. Mocowanie można zamówić jako część customowego zestawu lub jako element dodatkowy (kod produktu GRGPRLMT). GP Bass Drum Rail pasuje do dowolnego rozmiaru bębna basowego.

Kolejną nowością jest Heritage Build przygotowana dla serii Gretsch Broadkaster i Gretsch USA Custom. Jest to nowa opcja lugów i prętów naciągowych i jak nazwa Heritage (dziedzictwo) wskazuje, znana jest z wielu modeli sprzedawanych długie lata temu. Jej wyjątkowość polega na umieszczeniu wzdłuż całego korpusu bębna specjalnych prętów naprężających. Ten vintage’owy look dostępny jest dla bębnów w każdym wykończeniu, a pręty dostępne są w różnych, dopasowanych do korpusów długościach.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.gretschdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here