NAMM 2020: DW Drums powołuje do życia fundację DW Music Foundation

0

“Muzyka łagodzi obyczaje” – to motto zna chyba każdy, w tym jeden z czołowych producentów instrumentów perkusyjnych na świecie, firma DW Drums. Kierując się tą myślą amerykanie postanowili wesprzeć zaniedbane społeczności na całym świecie.

DW Music Foundation (DWMF) – tak nazywać się będzie nowa fundacja charytatywna założona przez spółkę Drum Workshop. Jej celem ma być nie tylko kontynuacja i wzbogacenie dotychczasowych działań charytatywnych, ale także podjęcie nowych kierunków, takich jak programy pomocy dla młodzieży, działalność health & wellness czy muzyczne wsparcie dla środowisk akademickich.

W radzie dyrektorów fundacji zasiądą m.in. założyciel DW, Don Lombardi oraz prezes i dyrektor generalny DW, Chris Lombardi, z kolei poprowadzenie fundacji jako samodzielnej jednostki oraz współpracę z kluczowymi partnerami powierzono dyrektor wykonawczej DWMF, Michele Abrams.

Jak mówi Scott Donnell, wiceprezes ds. Marketingu w DW:

“DWMF pozwoli nam sformalizować nasze działania charytatywne oraz wzmocni niektóre z długoterminowych relacji partnerskich. Mamy także nadzieję, że dzięki fundacji nawiążemy kontakty z innymi organizacjami, których misja jest podobna do naszej.”

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dwdrums.com/
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here