Najnowsze prezentacje Conga od Meinl Percussion

0

Rozważacie kupno conga, ale nie wiecie, na co się zdecydować? W takim przypadku z całą pewnością powinniście przyjrzeć się prezentacjom przygotowanym niedawno przez firmę Meinl Percussion!

Oferta bębnów proponowanych przez Meinl Percussion potrafi przyprawić o zawrót głowy. Producent oferuje rozwiązania dla osób początkujących, średniozaawansowanych a także profesjonalnych muzyków. Aby łatwiej zorientować się w gąszczu licznych serii, firma przygotowała obszerną playlistę zawierającą przeszło dwadzieścia nagrań prezentujących conga. Znajdziecie ją poniżej:

Prezentowane zestawy składają się z dwóch lub trzech instrumentów. Warto zwrócić uwagę m.in. na wykorzystane naciągi – brzmienie conga diametralnie zmienia się w zależności, czy wyposażono je w naciągi naturalne, czy też syntetyczne. Podobnie sprawa ma się w przypadku materiału, z jakiego wykonano skorupy instrumentów.
Pochylmy się chociażby nad zaprezentowanymi seriami Marathon, Professional oraz Fibercraft.

Conga Meinl Fibercraft Series wykonane zostały z włókna szklanego i pokryto je eleganckim, czarnym lakierem. Instrumenty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością, dużym zakresem dynamiki oraz wytrzymałością na zmiany klimatyczne. Jak zapewnia producent, bębny gwarantują świetną prezencję i wyraziste brzmienie idealne do gry na żywo.

Z kolei seria Meinl Professional Conga jest jedną z najczęściej wybieranych przez, jak nazwa sugeruje, profesjonalistów. Instrumenty wykonano z drewna kauczukowego oferującego ciepłe, głębokie brzmienie i niezwykle wysoką klasę wytrzymałości.

Na koniec Meinl Marathon Exclusive Series czyli bębny w sam raz dla aktywnych muzyków, którzy od swoich instrumentów wymagają nie tylko profesjonalnych rozwiązań, ale również najwyższej jakości dźwięku i wykonania. Te conga wykonano z drewna dębu Siam, a producent zapewnia, że instrumenty idealnie sprawdzą się w rękach muzyków wymagających wysokiej jakości dźwięku i wykonania.

To oczywiście kropla w morzu, dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy Was do obejrzenia załączonej wyżej playlisty oraz do odwiedzenia strony producenta a także polskiego dystrybutora marki.

Więcej szczegółów:
Producent – www.meinlpercussion.com
Dystrybutor – www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj