Morgan Rose [Sevendust] i jego potężny zestaw Pearl Music City Custom!

0

Lista uznanych artystów grających na zestawach Pearl Drums Music City Custom jest już naprawdę spora, a dziś o ich cechach opowie Wam perkusista i założyciel grupy Sevendust – Morgan Rose!

Na początek, dla tych którzy nie znają, prezentujemy najnowszy kawałek kapeli: “Unforgiven” z albumu “All I See Is War”, który ukazał się dosłownie 4 dni temu w sieci!

Głównym instrumentem, z którego perkusista korzysta od lat jest oczywiście Masterworks. Po wielu latach bębniarz postanowił zaszaleć ponownie i wraz z Eddie Meade, swoim specjalistą od doboru i konfiguracji sprzętu odwiedzili fabrykę Pearl Drums w Nashville w Stanach Zjednoczonych aby sprawić sobie kolejny niesamowity prezent, a przede wszystkim świetne narzędzie pracy. Tym razem wybór padł na zestaw perkusyjny serii Music City Custom z korpusami Reference!

Jak wyglada nowe cudo? Zobaczcie!

Zestawy perkusyjne Music City Custom od Pearl Drums to customowe bębny, które przez długi czas były dostępne wyłącznie na zamówienia artystów. Od kilku lat może je mieć każdy! Korpusy zestawów wykonywane są z najlepszych gatunków drewna i samodzielnie zestawianych konfiguracjach lub w wersji korpusów Reference i Reference Pure (klon, brzoza, mahoń afrykański). Jak zapewnia firma, skompletowanie każdego zamówienia nie potrwa dłużej niż 14 dni. Music City Custom to kilkadziesiąt rodzajów bębnów i ponad 30 rodzajów wykończeń.

Więcej szczegółów:
Producent: http://pearldrum.com
Dystrybutor: http://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here