Mike Mangini (DREAM THEATER) i jego niesamowity zestaw Pearl Drums Masterworks

0

Zapoczątkowana w 1999 roku seria Pearl Masterworks dała perkusistom na całym świecie możliwość zbudowania takiego zestawu perkusyjnego, jaki tylko są w stanie sobie wymarzyć, a tak swoje marzenie spełnił genialny Mike Mangini!

Osoby Mike’a Mangini chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Perkusista związany od 2011 roku z grupą Dream Theater jest nie tylko wirtuozem perkusji ale i wykładowcą akademickim w znakomitym collegu w Bostonie.
Jego metoda kształcenia, którą opisał również w podręcznikach pod nazwą “Rhythm Knowledge” zrewolucjonizowała nauczanie na tym instrumencie i przyniosła mu mnóstwo nagród w całych Stanach.

Dziś mamy dla Was wywiad z perkusistą, który opowie o swoim customowym zestawie flagowej serii Pearl Masterworks.
Seria ta jest wisienką na torcie całej gamy produktów amerykańskiego producenta, gdyż stawia muzyków i ich potrzeby na pierwszym miejscu, dając im prawo wybrać co tylko chcą do swojego zestawu. Warto wiedzieć, że każdy element, który postanowią “wrzucić” do swojego perkusyjnego koszyka, przechodzi restrykcyjną kontrolę jakości przez najwybitniejszych pracowników Pearl Drums.

Przeczytajcie pełną specyfikację zestawów perkusisty Dream Theater w linku https://pearldrum.com/artists/drumset-artists/mike-mangini#configuration

A jeśli macie ochotę poznać wszystkie nasze artykuły odnoszące się do Pearl Masterworks, to wejdźcie na adres https://uptone.pl/tag/pearl-masterworks-series

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here