Coś mocnego od MXR, czyli nowy efekt Brown Acid Fuzz

0

Na szczęście sporo jeszcze na tym świecie osób kochających mocne, bezkompromisowe brzmienia. I właśnie dla wszystkich tych mamy dzisiaj propozycję chyba nie do odrzucenia. Poznajcie coś, co zaryczy tak mocno, że najprawdopodobniej nie będziecie potrzebować więcej! Oto Jim Dunlop i MXR Brown Acid Fuzz.

Kolejnym nawiązaniem do klasycznych i supermocnych brytyjskich brzmień lat ’70 jest propozycja z ramienia Jim Dunlop i jej marki MXR.
Efekt noszący nazwę Brown Acid Fuzz wyposażono w trzy potencjometry, dzięki którym instrument zaryczy niczym wściekły krzemowy zwierz.
Niskie brzmienie efektu nadaje się zarówno dla gitarzystów jak i basistów lubujących się w ciężkich i niskich tonach.

Producent zapewnił muzykom kontrolę parametrów Output, Tone oraz oczywiście Fuzz, dzięki którym wykrzeszą wspomniany ryk.
Wizualnie płyta przednia zachęca dość skromną, dwukolorową grafiką zaprojektowaną przez Alana Forbesa, znanego z psychodelicznych obrazów i plakatów. Artysta tworzył chociażby dla Fu Manchu, Misfits czy Queens of The Stone Age.
Jedyną nie najlepszą wiadomością dla fanów mocnych brzmień jest fakt, że MXR Brown Acid Fuzz oferowany jest w limitowanej edycji ograniczonej do 500 sztuk.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

a poniżej pierwszy materiał video jaki udało nam się znaleźć na temat nowego MXR Brown Acid Fuzz:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here