Matt Halpern (Periphery) o swojej muzycznej karierze i sygnaturze pałek Promark

0

Pałki Promark, sygnowane nazwiskiem artysty Matt Halpern z zespołu Periphery, nie są jakąś super świeżynką – na rynku dostępne od prawie trzech lat. Dziś jednak świetny materiał o samym artyście, z którego dowiecie się całkiem sporo o jego początkach i całej muzycznej karierze, a także o kulisach sygnatury pałek 🙂

Firma Promark pokazała światu nową sygnaturę swoich pałek perkusyjnych MATT HALPERN SIGNATURE (TXMHW) pod koniec 2016 roku. Powodem ich powstania był świetny perkusista i edukator muzyczny – Matt Halpern, znany dla większości z nas jako perkusista amerykańskiej grupy Periphery.

Jak udało mu się dotrzeć tak wysoko w ciężkim świecie muzyka? Przepis jak zwykle jest ten sam. Praca, praca, praca, pasja, talent i jeszcze raz ciężka praca! Gdy dołączył do zespołu Periphety w 2009 wiedział, że potrzebuje wyjątkowych pałek, które zapewnią mu dobry balans, szybkość i pełny oraz mocny dźwięk. Udało się to osiągnąć dzięki współpracy z firmą Promark.

Zapraszamy zatem do krótkiego wywiadu z ciekawym i inspirującym artystą jakim jest perkusista Matt Halpern:

PRO-MARK MATT HALPERN SIGNATURE STICK (TXMHW)

… to pałki wykonane z drewna hikorowego. Mają standardowe rozmiary – 16″ długości i .630″ średnicy, więc formalnie należą do rozmiaru 2B. Jednak ich grywalność plasuje się pomiędzy 2B, a 5B. Krótkie zwężenie i duża, okrągła główka zapewniają pałkom dobry balans i dociążają ich zakończenie, gwarantując optymalną moc i szybkość oraz pełny, mocny dźwięk bębnów i talerzy. Dokładnie to czego potrzebował Matt Halpern!

Więcej szczegółów
Producent: http://www.promark.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here