Marvin “Smitty” Smith za sterami potężnego zestawu Pearl Session Studio Select

0

“Pearl – the best reason to play drums” – tak brzmi jedno z ostatnich zdań, jakie w wywiadzie dla firmy Pearl wypowiedział amerykański kompozytor i perkusista jazzowy, Marvin “Smitty” Smith. Zobaczcie, co artysta potrafił wydobyć z potężnego setu Pearl Session Studio Select.

Jeśli dysponujecie 8 minutami wolnego czasu i zechcecie poświęcić je na obejrzenie załączonego tu materiału wideo, nie tylko usłyszycie, jak brzmi Pearl Session Studio Select, ale również dowiecie się wielu ciekawostek z życia pełnego pasji perkusisty, jakim z całą pewnością jest Marvin “Smitty” Smith.
I mówiąc szczerze, nawet jeśli nie rozumiecie angielskiego, sama czysta energia, jaka wyziera z filmiku będzie Wam towarzyszyć przez ładny kawałek czasu;)

Pearl Session Studio Select opisywaliśmy już trzykrotnie, więc jeśli jesteście ciekawi i głodni szczegółów zapraszamy do lektury artykułów Baard Kolstad za sterami zestawu Pearl Session Studio Select, Terence Higgins prezentuje zestaw perkusyjny Pearl Session Studio Select oraz Co wyróżnia zestawy perkusyjne Pearl Session Studio Select?
Znajdziecie tam wiele szczegółowych informacji, m.in. o gatunkach drewna użytego do wykonania instrumentów, wyposażeniu i innych elementach, które decydują o wysokiej ocenie tych zestawów.

Marvin “Smitty” Smith przygodę z perkusją rozpoczął już jako trzylatek, zarażając się pasją do tego instrumentu od ojca – również perkusisty. Od 1981 roku muzyk nagrał przeszło 200 albumów z różnymi artystami oraz dwa krążki solowe, był także związany był stałą współpracą z m.in. z The New York Jazz Quartet i obecnie z The Jay Leno Show (dawniej The Tonight Show with Jay Leno).
W swojej karierze Marvin miał okazję być również uczestnikiem wielu tras koncertowych z takimi sławami, jak Sting, Dave Holland, Sonny Rollins, Willie Nelson i Steve Coleman.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearleurope.com/product/drumsets/session-studio-select
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here