Baard Kolstad za sterami zestawu Pearl Session Studio Select

0

Baard Kolstad to artysta, którego raczej nie trzeba przedstawiać osobom z branży perkusyjnej. Dziś mamy dla Was całkiem sporych rozmiarów prezentację wideo perkusisty za sterami zestawu Pearl Session Studio Select.

Baard Kolstad to laureat wielu nagród, muzyk sesyjny takich zespołów jak Borknagar, Leprous czy God Seed. Jednocześnie był jednym z pierwszych muzyków, który miał możliwość ogrania premierowego zestawu Pearl Session Studio Select podczas jego światowej prezentacji dla branży perkusyjnej w ubiegłym roku.

W najnowszej prezentacji, perkusista wydobywa z niego całkiem pokaźną dawkę energii i pokazuje różnorodność brzmieniową, prezentując jednocześnie swoje wirtuozerskie umiejętności.

Jeśli jesteście ciekawi czym jest Pearl Session Studio Select, zapraszamy Was do naszego tekstu opisującego te zestawy w innej prezentacji Terence Higgins prezentuje zestaw perkusyjny Pearl Session Studio Select. Jeśli jednak będzie Wam mało, to również kawałek lektury znajdziecie w artykule Co wyróżnia zestawy perkusyjne Pearl Session Studio Select?
Piszemy w nim między innymi o gatunkach drewna, wyposażeniu i innych elementach, które decydują o wysokiej ocenie tych zestawów.

A teraz to, co tygryski lubią najbardziej! Genialny perkusista i zestaw Pearl Session Studio Select w roli głównej! Zapraszamy!

Więcej szczegółów
Producent: www.pearleurope.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here