Lenny Castro już 36 lat z firmą Paiste

0

Lenny Castro jest częścią rodziny Paiste od 36 lat. Artysta, który od dziesięcioleci cieszy się sławą jednego z najlepszych i najbardziej wpływowych perkusistów naszych czasów w udzielonym kilka dni temu wywiadzie odpowiedział na kilka ciekawych pytań.

Lenny Castro urodził się w Nowym Jorku i na perkusji gra od 3 roku życia. Podczas dziesięcioleci swojej kariery muzyk współpracował z największymi gwiazdami ogólnoświatowej sceny, z których tylko nieliczni to: Adele, Simply Red, The Rolling Stones, Eltonem Johnem, Ericiem Claptonem, Dolly Parton, Dianą Ross, Stevie Wonderem, Bee Gees, Barbrą Streisand, Quincym Jonesem, Olivią Newton-John, Red Hot Chili Peppers, czy Oasis.

Niedawno artysta odwiedził siedzibę firmy Paiste w Szwajcarii i w kilkuminutowym wywiedzie zdradził m.in. za co najbardziej ceni instrumenty producenta, co sprawiło, że od tak dawna jest przywiązany do marki oraz na co przede wszystkim zwraca uwagę konfigurując swój set perkusyjny. Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania, zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.paiste.com/
Dystrybutorhttps://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here