Kompaktowy zestaw Pearl Midtown i Baard Kolstad w akcji

0

Jeśli kiedykolwiek rozglądaliście się za zestawem perkusyjnym idealnym do małego studio, klubu czy nawet pokoju, z całą pewnością trafiliście na serię Pearl Midtown. Możliwości tego ultraprzenośnego, kompaktowego setu w swoim video prezentuje perkusista Baard Kolstad. I uwierzcie nam – wrażenie jest piorunujące.

Baard Kolstad to norweski perkusista, który swoją karierę rozpoczął w zespole byłego członka grupy Dimmu Borgir – Simena „ICS Vortexa” Hestnæsa. Później było już z górki – zaliczył zespoły takie, jak Borknagar, Leprous, Solefal czy God Seed.

Muzyk od lat jest endorserem instrumentów firm Pearl i Vic Firth, nic zatem dziwnego, że to właśnie jego Pearl zaprosił do przedstawienia możliwości zestawu Pearl Midtown. Posłuchajcie kosmicznego coveru piosenek “Rockstar” z repertuaru Post Malone i Missy Elliott – “Get Ur Freak On”, a przekonacie się, że nawet “mała” perkusja potrafi dać solidnego kopa!

Pearl Midtown na rynku dostępny jest już od kilku lat, aktualnie w trzech wersjach kolorystycznych – Black Gold Sparkle, Black Cherry Glitter oraz Grindstone Sparkle.  Dzięki szeregowi udogodnień i niewielkim rozmiarom zestaw świetnie sprawdza się zarówno w domu, na ulicy, jak i na scenie. Każdy set oparty jest na 4 elementach: centrala 16″x14″, tom 10″x7″, floor tom 13″x12″, 13″x5,5″ werbel.

Jeśli jesteście spragnieni szczegółów, zapraszamy do naszych wcześniejszych tekstów – Pearl Midtown – klubowy zestaw perkusyjny w efektownych wykończeniach! oraz Zestaw perkusyjny Pearl Midtown Grindstone Sparkle.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here