Zestaw perkusyjny Pearl Midtown Grindstone Sparkle

0

Słowo “kompaktowy” przewija się w instrumentach muzycznych nie od dziś i coraz częściej dotyczy także zestawów perkusyjnych. Jednym z nich jest seria Midtown marki Pearl Drums, do której producent dodał właśnie ciekawe wykończenie Grindstone Sparkle.

Przyznam jednak, że w tym konkretnym przypadku wolę słowo “klubowy” niż kompaktowy, aczkolwiek niektórzy nazywają je także “koktajlowymi zestawami” 🙂 Nie o tym jednak… Fakt jest taki, że na dzień dzisiejszy praktycznie każdy, poważny i szanujący się producent zestawów perkusyjnych posiada w swojej ofercie serią, która dedykowana jest do “bardziej mobilnych” zastosowań. Są to też zestawy dość tanie i to jest ich niewątpliwą zaletą. Zestaw marki Pearl za niespełna 2.000 zł? Owszem! Taka jest właśnie seria Midtown, która posiada sporą grupę swoich użytkowników.

Każdy z zestawów oparty jest na 4 elementach: centrala 16″x14″, tom 10″x7″, floor tom 13″x12″, 13″x5,5″ werbel. Czyli dość klasycznie jak przystało na “kompaktowy zestaw” 🙂

Seria Midtown dostępna jest na rynku już od kilku lat, więc w necie znajdziecie sporo testów i opinii. Dzisiejszą wartością dodaną jest z pewnością nowe i bardzo oryginalne wykończenie #GrindstoneSparkle!

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here