Joyo R-01 Tauren – wiele brzmień jednego overdrive’a

0

Na oficjalny profil YouTube Joyo Pedals trafił nowy samouczek przybliżający pracę overdrive’a Joyo R-01 Tauren. Dzięki nagraniu dowiecie się,  ile różnorodnych brzmień można osiągnąć za pomocą kilku ruchów potencjometrami!

Jak pisaliśmy już jakiś czas temu, Joyo R-01 Tauren to ciekawy brzmieniowo i konstrukcyjnie efekt o standardowych rozmiarach. Jego brzmienie, zależnie od ustawień świetnie nada się zarówno do cięższych (choć nie drących) kawałków, jak i solóweczek w stylu bluesowym lub rockowym. Wizualnie, efekt wyróżnia się przede wszystkim podświetleniem LED, jednak poza tym można by powiedzieć, że nie rzuca się w oczy.

To oczywiście pozory, bo jeśli na podstawie wrażenia “na oko”, wydaje się Wam, że nie wykrzesacie z tego efektu nic ciekawego, jesteście w gigantycznym błędzie. Zobaczcie sami, jak wiele różnorodnych brzmień osiągniecie dzięki różnym ustawieniom regulatorów!

Więcej na temat tego niepozornie wyglądającego efektu pisaliśmy już wcześniej w tekście Joyo R-01 Tauren Overdrive: poznajcie pierwszy efekt z nowej serii R, natomiast obszerny test Joyo R-01 Tauren znajdziecie na oficjalnym kanale naszego zaprzyjaźnionego mistrza wiosła – Bartka BazOK Zelka.

Więcej szczegółów:
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj