DW Drums Jazz Series na europejskiej trasie Rammstein

0

Wyobraźcie sobie – ciemna scena, pełna oczekiwania i ekscytacji widownia… Nagle zapalają się światła i wtedy rozpoczyna się perkusyjny szał! To Christoph Schneider i jego DW Drums Jazz Series, na samym środku pokrytej dymem sceny koncertowej Rammstein. Ciarki na całym ciele to mało!

Perkusista mistrzów industrial metalu podczas tegorocznej trasy koncertowej postawił na zestaw z serii DW Jazz. Ten sam zestaw towarzyszył muzykowi także podczas nagrań materiału do długo wyczekiwanego, siódmego albumu zespołu. Krążka, który w rekordowym tempie wspiął się na 1. miejsce w kategorii premier w aż 14 krajach świata.

Zestaw DW Collector’s Series “Jazz”, którym posługuje się Christoph Schneide jest oczywiście czarny, niczym dusza samego szatana, wykonany został z klonu i w jego skład wchodzą:

Kilka informacji o serii znajdziecie także w tekście Musikmesse 2018: DW Drums Collector’s Series.

Zespół Rammstein słynie z widowiskowych koncertów na żywo, co z resztą grupa dowiodła dwukrotną nominacją do nagrody Grammy w kategorii Best Metal Performance. Po błyskawicznie wyprzedanej European Stadium Tour 2019, Rammstein ogłosił niedawno kolejną, składającą się z 18 koncertów trasę.

Więcej szczegółów:
Producent – www.dwdrums.com
Dystrybutor – www.pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj