Dobry początek! Nowy elektroniczny zestaw perkusyjny Roland V-Drums TD-1DMK

0

Wrzesień to zawsze ciekawe i najczęściej udane premiery giganta muzycznego, firmy Roland. Nowy i niedrogi elektroniczny zestaw perkusyjny TD-1DMK z funkcją trenera dla początkujących (choć nie tylko) bębniarzy wydaje się być bardzo dobrym posunięciem!

Jeśli wcześniej nie grałeś na perkusji, możesz pomyśleć, że będzie to zbyt trudne lub że nauka na elektronicznym zestawie jest skomplikowana. Nowy zestaw Roland TD-1DMK powinien rozwiać wszystkie te obawy! Jest to bezproblemowy zestaw perkusyjny, łatwy w konfiguracji i intuicyjny w użyciu. Wystarczy podłączyć zasilanie, włączyć zestaw i podłączyć słuchawki lub głośniki odsłuchowe. Do wyboru 15 gotowych zestawów z bardzo dobrymi brzmieniami. Dodatkowo otrzymujesz wsparcie cyfrowego trenera, który będzie rozwijał twój warsztat techniczny i umiejętności gry na perkusji. Na pokładzie modułu brzmieniowego, czyli serca instrumentu znajdziecie masę funkcji treningowych oraz oprogramowanie Melodics dla V-Drums, które pozwoli ci poznać podstawowe zasady i szybko zacząć się rozwijać.

Graj gdzie chcesz! Ważący zaledwie 7 kg, jest łatwy do przenoszenia w domu, więc niezależnie od tego, czy grasz solo, czy chcesz występować dla swoich przyjaciół i rodziny, TD-1DMK może być wszędzie tam, gdzie grasz.

Realizm odczuć podczas gry jak na akustycznym zestawie zapewni Wam udoskonalona technologia konstrukcji padów. Dodatkowo w naciągach siateczkowych dla werbla i tomu można regulować naprężeniem i zapewniać mocniejsze “odbijanie” w porównaniu z bębnami, które mają pojedyncze naciągi siateczkowe, co daje wrażenie naturalne, jak najbardziej zbliżone do brzmienia akustycznego. Odbicie i odczucie pedału kick jest bardzo ważnym elementem gry perkusyjnej – TD-1DMK jest kompatybilny z pedałami kick, także podwójnymi. Miękki gumowy pad pochłania również energię z bijaka, zapewniając naturalne, wierne odbijanie i cichszą pracę.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: https://www.roland.com/pl/products/td-1dmk

Najważniejsze funkcje nowego zestawu TD-1DMK:

  • Naciągi siateczkowe na werbel i tomy, z regulowanym naciągiem, zapewniającym ciche i realistyczne doznania perkusyjne
  • 15 gotowych zestawów perkusyjnych z autentycznymi, wyrazistymi dźwiękami perkusji dla dokładnej i realistycznej gry
  • Wbudowany metronom z regulowanymi ustawieniami tempa i czasu, aby poprawić wyczucie czasowe
  • 10 wbudowanych funkcji treningowych do śledzenia twoich postępów i motywacji do gry
  • Funkcja nagrywania umożliwia odsłuchanie tego, co właśnie grałeś, do celów oceny
  • 15 wbudowanych utworów do grania, obejmujących różnorodne gatunki muzyczne
  • Dedykowane wejście do podłączenia smartfona – dzięki czemu możesz grać wraz ze swoimi ulubionymi utworami
  • Jakość i wytrzymałość zestawów gwarantowana przez firmę Roland!

Więcej szczegółów:
Producent: www.roland.com
Dystrybutor: www.rolandpolska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj