Roland JUNO-DS76: najnowszy członek w popularnej serii syntezatorów!

0

Do tej pory mieliśmy wersję JUNO-DS61 oraz JUNO-DS88, czas więc powitać JUNO-DS76, czyli 76-klawiszowy lekki syntezator ze świetnymi brzmieniami, masą przydatnych funkcji i intuicyjną obsługą od marki Roland!

Kolejna dobra wiadomość ze stajni Roland. Producent wreszcie rozszerzył znaną i cenioną serię syntezatorów JUNO-DS o model JUNO-DS76 wyposażony w 76 czułych klawiszy z akcją syntezatorową. Jest to poniekąd powiększony model JUNO-DS61, który oferuje dokładnie te same funkcje i tą samą klawiaturę tylko o zwiększonym zakresie skali co zdecydowanie ułatwi pracę muzykom zwłaszcza tym, którzy często używają instrumentu z podziałem klawiatury, co nie zawsze jest wygodne w klawiaturze o mniejszej skali.

Cała seria instrumentów JUNO-DS posiada wszystko czego potrzebujesz do tworzenia i grania zarówno w zaciszu domowego studia jak i na scenie. Najwyższej jakości brzmienia, z których Roland jest doskonale znany, wbudowane pady ułatwiające kontrolę nad występami czy wreszcie sekwencer do tworzenia utworów. JUNO-DS to także mobilne studio. Dzięki wbudowanemu interfejsowi audio możesz nagrywać swój zespół za pomocą wejścia mikrofonowego, a następnie przechowywać muzykę na komputerze i udostępniać ją członkom zespołu.

Instrumenty te to kompletne stacje robocze w lekkiej i kompaktowej obudowie. Instrument może być także zasilany bateryjnie co dodatkowo powiększa jego zakres pracy nie tylko o miejsca z dostępem do prądu. Flagowym modelem całej serii jest oczywiście JUNO-DS88 z 88-klawiszową klawiaturą ważoną.

Jeśli chcecie poznać całą serię tych instrumentów i wybrać model najbardziej odpowiedni dla siebie to zapraszamy na stronę: www.roland.com/pl/products/juno-ds

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here