Znamy datę premiery nowego albumu Ralpha Kaminskiego

0

Ralph Kaminski w końcu wyjawił planowaną datę premiery mocno wyczekiwanej przez fanów i dziennikarzy drugiej płyty. Album będzie nosił tytuł “Młodość” i na półki sklepowe trafi już 22 listopada 2019 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

Od czasów swojego debiutu, czyli płyty „Morze”, która ukazała się w 2016 roku, Ralph zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju. Wraz z płytą „Młodość” prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowe „Kosmiczne Energie” oraz „Wszystkiego najlepszego” – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym artysta zapowiada nową i ekscytującą podróż w swoim życiu.

W oficjalnym internetowym sklepie wytwórni MTJ ruszyła właśnie sprzedaż limitowanej wersji deluxe płyty ,,Młodość”, która potrwa do 14 listopada 2019 roku.
Wydawnictwo można zamawiać pod adresem www.mtj.pl.

Limitowana wersja deluxe płyty „Młodość” zawiera alternatywną do wersji podstawowej poligrafię, ekskluzywny plakat, niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcia artysty oraz bonusowy utwór pt. „Pożegnanie z morzem”. Piosenka, którą fani Ralpha pokochali na koncertach, jest i będzie dostępna jedynie na tym wydawnictwie.

Autorem poligrafii do wersji podstawowej płyty oraz wersji deluxe jest Dawid Grzelak.

Więcej o artyście na www.facebook.com/kaminskiralph.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here