Pete Thorn bierze na warsztat najnowszy syntezator gitarowy BOSS SY-1

0

Ponad 100 brzmień w jednej kostce gitarowej – to coś, co sprawia, że BOSS SY-1 naprawdę robi wrażenie. Możliwości tego niesamowitego efektu, jak również historię syntezatorów, których brzmienia z niego wydobędziecie przybliżył w swoim najnowszym video Pete Thorn.

Ci, którzy widzieli już jakikolwiek test autorstwa Pete Thorna, doskonale wiedzą, że kiedy muzyk bierze jakiś efekt w obroty, wyciska z niego ostatnie poty. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego nagrania, w którym muzyk skupia się na syntezatorze gitarowym BOSS SY-1. Z video dowiecie się m.in. o historii syntezatorów gitarowych czy też usłyszycie, jak SY-1 brzmi w akcji.

“Boss SY-1 to po prostu niesamowity efekt! Do jego użytkowania nie będziecie potrzebowali żadnych dodatkowych pick-upów, wzmacniaczy czy czegokolwiek innego. Wystarczy tylko podłączyć go do oprogramowania, którego używacie na co dzień, by w błyskawicznym tempie uzyskać dostęp do dźwięków, których nie znajdziecie nigdzie indziej” – mówi Pete Thorn

BOSS SY-1 to łatwy w użyciu efekt działający w trybie plug-and-play. Kostka oferuje m.in. 121 starannie wyselekcjonowanych brzmień, pętlę in/out, dedykowane kontrolki miksowania a także, jak zapewnia producent, jest całkowicie wolna od latencji.

Po więcej informacji o BOSS SY-1 zapraszamy do artykułu BOSS SY-1 – nowy syntezator gitarowy o szerokim spektrum możliwości.

Kostka BOSS SY-1 dostępna jest w cenie ok 850 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here