Gretsch Brooklyn Standard Snare Mike Johnston Signature!

0

Przedstawiamy najświeższy efekt współpracy marki Gretsch Drums i znanego na całym świecie edukatora sztuki perkusyjnej – Mike’a Johnstona. Przed wami nowy werbel Gretsch Brooklyn Standard Snare Mike Johnston Signature!

Informacja o stworzeniu przez markę Gretsch Drums i wybitnego pedagoga perkusyjnego Mike’a Johnstona pojawiała się na stronie producenta kilka dni temu. Znajdziemy tam taką notkę, która powinna rozwiać wszelkie wątpliwości:

“Kiedy Mike Johnston skontaktował się z firmą Gretsch Drums w sprawie opracowania nowej koncepcji werbla, był bardzo konkretny co do tego, co chciał osiągnąć. Musiał to być sprzęt niezwykle wszechstronny pod każdym względem. Musiał posiadać szeroki zakres dynamiki i przodować w każdej sytuacji muzycznej, podczas gry w różnych strojach. Wreszcie, musiał być zgodny z wyglądem i dziedzictwem marki Gretsch Drums. Dodatkowe pytanie brzmiało: czy może być również dostępny dla początkujących studentów i graczy, którzy są gotowi wejść na poziom pierwszego profesjonalnego werbla…?
Po 9 miesiącach prac, narodził się Brooklyn Standard™”, a konkretnie…

Gretsch Brooklyn Standard™ Snare Mike Johnston Signature (GAS5514-ST)

Najnowszy werbel w stajni Gretsch Drums dostępny jest w rozmiarze 14×5,5″. Posiada 6-warstwowy korpus wykonany z połączenia klonu i topoli (Brooklyn Fomula). Krawędzie korpusów są ścięte pod kątem 45 stopni, a wnętrze pokryte farbą Silver Sealer™. Co więcej: podwójnie gięte, 3mm obręcze Gretsch 302; maszynka Lightning throw-off™, sprężyna werblowa z 42 strunami; naciągi Gretsch Permatone® by Remo USA®; wykończenie Satin Black Metallic.

We wnętrzu każdego modelu werbla znajduje się etykieta identyfikacyjna na której znajduje się także oryginalny podpis Mike’a Johnstona.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.gretschdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here