“You Should Be Sad” – posłuchajcie nowej piosenki Halsey

0

Promując zapowiadaną na 17 stycznia płytę “Maniac” Halsey opublikowała nowy utwór. Piosenka nosi tytuł “You Should Be Sad”.

Do “You Should Be Sad” powstał klip w reżyserii Colina Tilleya. 25 stycznia artystka będzie muzycznym gościem programu “Saturday Night Live”.

Od 2015 roku Halsey zgromadziła ponad 25 miliardów streamów i sprzedała ponad 11 milionów egzemplarzy albumów na całym świecie. Zagrała wyprzedane koncerty (w tym Madison Square Garden w Nowym Jorku) na pięciu kontynentach, była nominowana do Grammy i pojawiła się na okładkach takich magazynów jak “Rolling Stone”, “Cosmopolitan”, “Forbes”, “Playboy” czy “Billboard”. Jej debiutancki album “Badlands” pokrył się platyną w USA w rok po premierze. Kolejne wydawnictwo, “Hopeless Fountain Kingdom” (2017), debiutowało na szczycie Billboard 200. Krążek promowały takie hity jak “Now or Never” (2x platyna), “Bad at Love” (4x platyna) czy “Without Me” (6x platyna). Halsey jest aktywną działaczką na rzecz LGBTQ. “Manic” to trzeci album studyjny w dorobku artystki.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/HalseyMusic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here