NAMM 2020: Slash i jego nowe sygnatury – Gibson Les Paul Standard i akustyk Gibson J45

0

Nowa, a zarazem stara twarz Gibson nie szczędzi środków w kreowaniu wizerunku firmy po zeszłorocznych problemach. Stworzone właśnie sygnatury odzwierciadlać mają wszystko to, co charakteryzuje grę Slasha. Gibson Les Paul Standard w czterech wykończeniach i akustyk Gibson J45!

„Opracowanie mojej najnowszej kolekcji z nowym zespołem Gibson, było naprawdę ekscytujące” – mówi Slash.
„Jakość i dbałość o szczegóły stoją na najwyższym poziomie, a te gitary naprawdę odzwierciedlają to co gram na żywo i w studio. Myślę, że gitarzyści będą zainspirowani tym, co stworzyliśmy.”

Nowy sygnatury Slasha, to iście wyciśnięte do maksimum specyfikacje charakterystyczne dla jego poprzednich gitar i jego gry.
Elektryczne Gibson Les Paul Standard poza czterema ciekawymi wykończeniami otrzymały m.in. ręczne okablowanie z pomarańczowymi kondensatorami, znakomite, jedyne w swoim rodzaju przetworniki Gibson SlashBucker i oczywiście autografy artysty na główce i w kilku innych miejscach.
Co do czterech opcji wykończenia, Slash wraz z marką Gibson zdecydowali się na autorskie November Burst, Appetite Burst, Vermillion Burst oraz Anaconda Burst.

Co do akustyka, to sprawa ma się jeszcze ciekawiej. Otóż Slash wykorzystał jedyne i najwłaściwsze rozwiązanie żądając montażu elektroniki LR Baggs VTC. Wszyscy wiedzą, że nie było lepszego wyboru!
Akustyk J45 dostępny jest w dwóch wykończeniach: November Burst i Vermillion Burst.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.gibson.com
Dystrybutor: www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here