Wystartowała platforma muzyczna PIBEEP

0

Miło nam poinformować, że na polski rynek wkroczyła nowa platforma muzyczna o nazwie PIBEEP. Portal ma na celu m.in. pomóc we współpracy muzykom, inżynierom dźwięku, promotorom i wszystkim tym, którzy chcieliby zająć się tworzeniem muzyki.

Rozwiązania proponowane przez platformę PIBEEP to coś, co w dzisiejszych dniach zdaje się być niezbędne w życiu wielu twórców muzycznych. Jeśli śpiewacie, chcecie nagrać singiel lub album, ale brakuje Wam instrumentalistów lub kogoś do miksu – w tym miejscu powinniście znaleźć wszelką potrzebną pomoc.

Dzięki możliwości współdzielenia utworów, muzycy mają możliwość zdalnej pracy na projektach. Funkcja ta pozwoli artystom stworzyć projekt np. bez plików, skopiować ścieżkę, ścieżki, utwory lub cały projekt z wcześniej dodanych projektów

Jak to działa? O tak:

PIBEEP w skrócie:

  1. Łatwa konfiguracja – Artyści mogą tworzyć projekty i zapraszać do współpracy innych twórców, odnajdować brakujące ogniwo zespołu. Komunikować się ze sobą oraz udostępniać, utwory, ścieżki, miks lub element utworu nad którym aktualnie pracują.
  2. Oszczędzaj czas – Artyści mogą tworzyć i przydzielać projekty, komunikować się i organizować pracę w jednym miejscu.
  3. Intuicyjna organizacja – Artyści mogą znaleźć przydzielone im zadania w menu głównym, np pracę nad projektem utworem lub ścieżką.
  4. Opis współpracy – Artyści mogą tworzyć zadania, wysyłać szczegółowe opisy dotyczące współpracy w czasie rzeczywistym, możesz akceptować projekt lub go odrzucić, po akceptacji masz możliwość dodawania swoich uwag w opisie współpracy.
  5. Przystępność i bezpieczeństwo – Współpraca PIBEEP jest bezpłatna dla Użytkowników, nie zawiera reklam, a Twoje Projekty i dane nie są wykorzystywane w celach reklamowych.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę https://pibeep.com oraz na oficjalny kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCzokO2ZYa2NGkPCVsI7HAXA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj