„Wszystkiego Najlepszego” – Ralph Kaminski zapowiada nowy album

0

Do sieci trafił kolejny singiel Ralpha Kaminskiego. Piosenka nosi tytuł „Wszystkiego Najlepszego” i zapowiada nowy album artysty, którego premierę poznamy już niebawem.

Ralph Kaminski piosenką “Wszystkiego najlepszego” prezentuje teledysk, który sam wyreżyserował i do którego napisał scenariusz. Muzyk ponownie zaprasza do swojego wyimaginowanego świata. Tym razem zabiera nas w podróż do abstrakcyjnego miasteczka przyczep kempingowych inspirowanego rodzinnymi stronami. Utwór „Wszystkiego Najlepszego” to finałowa piosenka z płyty, której datę premiery poznamy niebawem.

W utworze „Wszystkiego Najlepszego” opowiadam o swoim smutnym lecie spędzonym w rodzinnym  mieście i o tym, co działo się w mojej głowie. Akcja klipu odbywa się w nierzeczywistym miasteczku. W powietrzu unosi się melancholijny klimat schyłku lata, ostatnich gorących dni. W miasteczku nie ma domów, wszyscy mieszkają w przyczepach kempingowych. Mieszkańcy są odzwierciedleniem ludzi w naszym społeczeństwie, naszych bliskich oraz idoli, a także naszych marzeń. Pomimo kameralnego otoczenia, w miasteczku nie brakuje atrakcji – opowiada o teledysku Ralph.

Więcej o artyście na www.facebook.com/kaminskiralph

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here