Ibanez ISC1 – zatyczka do otworu rezonansowego dla akustyków

0

Chciałoby się zapytać – po co w ogóle zatykać pudło rezonansowe, skoro jego nadrzędnym celem jest właśnie rezonować? Ależ jak najbardziej, pudło rezonować musi, jednak kiedy podczas koncertów na akustyku pojawia się sprzężenie zwrotne, wtedy zaczynają się “schody”… I właśnie takim problemom ma sprostać zatyczka Ibanez ISC1.

Każdy użytkownik podłączonej pod nagłośnienie gitary czy basu akustycznego niejednokrotnie zetknął się z gitarowym “feedbackiem” i z całą pewnością przyzna, że taka niespodzianka potrafi zepsuć całą przyjemność z gry. Dlatego właśnie powstają covery do otworów rezonansowych, takie jak Ibanez ISC1. Ta wykonana z miękkiego elastomeru zatyczka dzięki elastycznym ząbkom na krawędziach materiału pasuje do wielu otworów rezonansowych o różnych rozmiarach (między 100-102 mm).

Ibanez ISC1 – Sound hole cover

Problem ze sprzężeniem zwrotnym podczas występów scenicznych z gitarami akustycznymi? Wypróbuj nową zatyczkę otworu rezonansowego Ibanez!Unikalną cechą tej zatyczki jest to, że dzięki elastycznym ząbkom na krawędziach materiału zrobionego z elastomeru, pasuje ona do wielu otworów rezonansowych o różnych rozmiarach między 100-102 mm .Szukaj u lokalnego sprzedawcy Ibanez!

Opublikowany przez Ibanez Polska Wtorek, 22 października 2019

Szczegółowo o Ibanez ISC1:

  • Wykonana z miękkiej gumy
  • Przeznaczona do użytkowania w dużych salach koncertowych
  • Średnica: 100mm – 102mm
  • Pasuje do większości gitar akustycznych i basów akustycznych
  • Kolor: Czarny

Cena Ibanez ISC1 to ok 30 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.ibanez.com/
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here