W sobotę radiowa prapremiera najnowszej płyty Moonlight

0

Po przeszło ośmioletniej przerwie gotycko-progresywna grupa Moonlight wydaje nową płytę. Już w najbliższą sobotę Radio Szczecin wyemituje prapremierowy koncert, podczas którego zespół zaprezentuje swój najnowszy album.

Najnowszy krążek Moonlight zatytułowany jest “Nate“, a jego premiera zaplanowana jest na styczeń 2018. Album dostępny będzie w wersji płytowej i cyfrowej. Od 28 października staruje też limitowany pre-order opatrzony autografami muzyków.

Zespół już w najbliższą sobotę, tj. 28 paźdzernika 2017 o godzinie 20:00 wystąpi w Studio Koncertowym im. Jana Szyrockiego w siedzibie Radia Szczecin.

Wstęp na koncert w studio jest darmowy, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

Zapowiedź koncertu i rozmowę z Mają na antenie Radia Szczecin znajdziecie na stronie www.radioszczecin.pl. Więcej szczegółów o koncercie znajdziecie na www.facebook.com/events/1627133653998248.

Debiutancki album Moonlight, “Kalpa Taru” (1996) otrzymał m.in. nominację w kategorii debiut roku w plebiscycie miesięcznika “Tylko Rock”, nominację w kategorii płyta roku w miesięczniku “Machina” oraz wyróżnienie dla wokalistki Mai Konarskiej przyznane przez czasopismo “Brum”. Szósty album studyjny “Candra” (2002) otrzymał m.in. nominację do Fryderyka. W dorobku zespołu znajduje się 10 płyt, z których ostatnia to “Integrated in the System of Guilt”. W połowie 2007 roku grupa zawiesiła działalność. Wznowienie nastąpiło w 2015 roku. Reaktywowana w 2015 roku szczecińska grupa Moonlight.

Zapraszamy do polubienia profilu grupy pod adresem  www.facebook.com/moonlightpolishband.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here