Marilyn Manson wyrzuca basistę z zespołu

238

Decyzję o usunięciu muzyka lider grupy podjął po oświadczeniu zamieszczonym przez Jessikę Addams z grupy Jack Off Jill. Wokalistka zarzuca basiście nękanie psychiczne i fizyczne.

Jessica Addams z Twiggym Ramirezem (prywatnie Jeordie White) związana była na początku lat 90. Cały list kobiety, w którym opowiada jak była wykorzystywana, można znaleźć na jej Facebooku.

Marilyn Manson informację o rozstaniu z Jeordiem opublikował na mediach społecznościowych – “Zdecydowałem, że Jeordie White nie będzie już członkiem zespołu Marilyn Manson. Podczas najbliższej trasy znajdziemy dla niego zastępcę. Życzę mu powodzenia.”

I have decided to part ways with Jeordie White as a member of Marilyn Manson. He will be replaced for the upcoming tour. I wish him well.

Opublikowany przez Marilyn Manson na 24 października 2017

Marilyn Manson to formacja, która w swojej muzyce łączy rock, metal i industrialną elektronikę. Grupa działa nieprzerwanie od 1989 roku. Dotychczas zespół sprzedał ponad 50 milionów albumów, największe sukcesy odnosząc w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty “Antichrist Superstar” (1996) i “Mechanical Animals” (1998). W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty longplay Marilyn Manson “The Pale Emperor”. 6 października premierę miał nowy album Marilyn Manson, “Heaven Upside Down”.

Więcej o grupie szukajcie na www.facebook.com/MarilynManson.