[VIDEO] “Patchwork” – kolejny singiel Magdy Ruty z płyty “Nie wiem, czy będę”

0

Magda Ruta nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie wypuściła w świat teledysk do czwartego singla z jej debiutanckiej płyty “Nie wiem, czy będę”. Utwór nosi tytuł “Patchwork”.

„Patchwork” to czwarty i ostatni singiel promujący debiutancką płytę Magdy Ruty pt. „Nie wiem, czy będę”. Piosenka opowiada o próbie posklejania, poukładania i złączenia życiowych historii dwójki ludzi na przekór przeciwnościom losu.

Do utworu powstał teledysk, którego reżyserką jest Olga Czyżykiewicz. Zdjęcia zostały zrealizowane na terenie powiatu włodawskiego oraz w miejscowości Włodawa, skąd pochodzi Magda.

Piosenki Magdy powstają w niewymuszony sposób. Są wynikiem jej aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez jej delikatną wrażliwość. Dźwięki na jej debiutancką płytę zrodziły się ze spotkania z Tomaszem “Serkiem” Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili połączyło ją muzyczne porozumienie. W twórczości artystki retro gitary przeplatają się z syntezatorami, a wszystko na podstawie organicznej sekcji rytmicznej. Barwa głosu Magdy zwraca uwagę – ciepła, a niekiedy ludzko surowa.

Słuchaj płyty “Nie wiem, czy będę”:
Zamów CD:
Sprawdzaj, co słychać u Magdy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here