Lana Del Rey opublikowała w sieci drugi utwór zapowiadający jej nadchodzącą studyjną płytę. Do melancholijnej i melodyjnej piosenki zatytułowanej “Venice Bitch” stworzono teledysk trwający prawie 10 minut.

Premierę nowego albumu Lany Del Rey zaplanowano na rok 2019. Kilka dni temu zaprezentowano inny singiel z albumu, utwór “Mariners Apartment Complex”. Tak, jak przy pierwszym klipie, przy stworzeniu “Venice Bitch” Lanie pomagał Jack Antonoff.

“Pracowanie z Jackiem upływało w nieco luźniejszej atmosferze, bo to bardzo zabawna postać. Tytułowa piosenka to “Norman Fucking Rockwell”. Opowiada o gościu, który jest genialnym artystą, ale uważa zupełnie inaczej i nie przestaje o tym mówić. Często trafiam na tego typu osoby w moim otoczeniu.” -mówi wokalistka.

Lana Del Rey zasłynęła singlami “Video Games” i “Born to Die”, które promowały album “Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to “Summertime Sadness”, “National Anthem” i “Dark Paradise”. Najnowsza płyta artystki, “Lust for Life”, miała premierę 21 lipca 2017 roku.

Więcej o artystce na www.facebook.com/lanadelrey.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here