Zobaczcie head Laney IRT-SLS w akcji!

0

Ten niewielkich rozmiarów head gitarowy kryje w sobie tak wiele mocy i brzmień, że trudno opisać to w krótkim newsie. Laney IRT-SLS wprost wywodzi się z serii IronHeart i przeznaczony jest głównie dla gitarzystów lubujących się w mocniejszych brzmieniach.

Najnowszy film prezentujący możliwości wzmacniacza gitarowego Laney IRT-SLS po prostu urywa tyłek! Moc jaka drzemie w tym niewielkim headzie wydaje się być wręcz niewyobrażalna, a jego brzmienie potrafi wcisnąć w fotel niejednego malkontenta. Zobaczcie i posłuchajcie sami!

Laney IRT-SLS napędzany jest dwiema lampami ECC83. Na swoim pokładzie posiada 15 potencjometrów wśród których znajdziecie chociażby Gain, Bass, Tone, Reverb czy Watt.

Wzmacniacz oferuje aż 300 W mocy ale może pracować w dwóch trybach, dzięki którym możemy nad nim w zapanować. Pierwszy typowo sceniczny, dostarczający moc 3-300W i drugi, tzw. STANDARD MODE przeznaczony na mniejsze koncerty, próby czy domowe ćwiczenie oferujący 1-60W. Wzmacniacz oferuje trzy kanały – clean, rhythm, lead oraz oddzielną korekcję barwy.

Bardzo ważną zmianą w stosunku do poprzednika z serii IronHeart, jest jego absolutna mobilność i łączność USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Head staje się również urządzeniem studyjnym, nieodzownym w pracy z DAW. Laney współpracuje zarówno ze środowiskiem Microsoft Windows jak i Mac OS oraz iOS. O mobilności wzmacniacza świadczą też jego rozmiary i waga. 70 x 320 x 235 przy wadze 3.5 KG.

Więcej szczegółów:
Producent: www.laney.co.uk
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here