Trzy nowe remiksy “Nie dobiję się do Ciebie” Darii Zawiałow

0

Daria Zawiałow opublikowała minialbum z trzema nowymi wersjami piosenki “Nie dobiję się do Ciebie”. Remixy zwyciężyły w konkursie organizowanym przez serwis 2Track.

Z końcem 2018 roku Daria Zawiałow ogłosiła konkurs na zremixowanie jej najnowszego singla – “Nie dobiję się do Ciebie” zapowiadającego nowy album “Helsinki”. Na platformie 2Track, na której uczestnicy konkursu mogli opublikować swoje prace pojawiło się aż 89 autorskich wersji utworu.

Daria Zawiałow wspólnie z producentem Michałem Kushem oraz Bogdanem Kondrackim wybrali 3 najciekawsze ich zdaniem propozycje. Zwycięzcami zostali Mari Papa, Sparco MW oraz LalalaGirl. Producenci wyróżnionych remixów zaproponowali całkowicie nową interpretację singla artystki. Pojawiły się świeże syntezatory i instrumenty perkusyjne. W nowych interpretacjach nie zabrakło również wolniejszych i bardziej nostalgicznych momentów wypełnionych gitarowymi i smyczkowymi brzmieniami.

Utwór “Nie dobije się do Ciebie” to zapowiedź nowego rozdziału w karierze artystki.

– Warstwa liryczna opowiada o niestabilnej emocjonalnie dziewczynie, która toczy walkę z samą sobą. Podąża za mężczyzną, którego już dawno straciła, który jest dla niej nieosiągalny. Moja bohaterka jest tego świadoma, a mimo to uparcie idzie przed siebie. Jest zamknięta w swoim własnym labiryncie, balansuje pomiędzy rzeczywistością, a tym co nie istnieje naprawdę.
– tłumaczy Daria Zawiałow.

Premierę najnowszego krążka Darii Zawiałow zapowiedziano na wiosnę 2019 roku. Album uświetni trasa koncertowa “Helsinki Tour”, którą zaplanowano w 16 miastach w całej Polsce.

Harmonogram trasy Helsinki Tour prezentuje się następująco:
15.03 – Toruń, Od Nowa
22.03 – Kraków, Studio
23.03 – Rzeszów, Pod Palmą
24.03 – Bielsko, Biała Miasto
30.03 – Gdańsk, Stary Maneż
31.03 – Łódź, Wytwórnia
05.04 – Katowice, Rialto
06.04 – Warszawa, Stodoła
07.04 – Białystok, Zmiana klimatu
12.04 – Kielce, Bohomass
13.04 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
26.04 – Poznań, Spring Break

Darię Zawiałow okrzyknięto objawieniem festiwalu Spring Break. Błyskawicznie podbiła serca słuchaczy dobrego, alternatywnego popu singlami “Malinowy Chruśniak” i “Kundel Bury” (każdy z nich ma już prawie 2,5 miliona wyświetleń), a jej debiutancka płyta stała się nagle jednym z najbardziej oczekiwanych polskich albumów roku.
Więcej o artystce na www.facebook.com/pg/dariazawialow.

https://open.spotify.com/album/5qgNKrWKNfWSamxJHaMlCB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here