Foo Fighters na Super Saturday Night

0

W muzyce, tak samo jak w życiu trzeba mieć do siebie dystans. Muzycy Foo Fighters po raz kolejny udowodnili, że mają do siebie nie tylko dystans, ale mają też duże poczucie humoru i lubią się przebierać.

Muzycy z zespołu Foo Fighters przygotowali specjalny klip promujący ich występ, który odbędzie się w ramach imprezy Super Saturday Night, poprzedzającej Super Bowl. W zaprezentowanym wideo widzimy Dave’a Grohla i jego kolegów z kapeli w roli amerykańskich futbolistów z fikcyjnej drużyny The San Fernando Jackalopes. Stylizowany na lata 70. zabawny filmik, w którym panowie przebrali się także za cheerleaderki, wyreżyserował lider Foo Fighters.

Super Bowl w tym roku odbędzie się 3 lutego na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie. W przerwie finałowego meczu wystąpią Maroon 5, Big Boi i Travis Scott. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów. Dzień wcześniej odbędzie się impreza Super Saturday Night, na której wystąpią właśnie Foo Fighters oraz Run The Jewels.

Foo Fighters to działająca od lat 90. grupa, która w swojej karierze sprzedała ponad 30 milionów płyt. Wśród ich największych przebojów znajdują się “Learn to Fly”, “Everlong”, “Best of You” czy “The Pretender”. We wrześniu 2017 roku ukazał się ostatni album formacji, “Concrete And Gold”.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/foofighters.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here